top of page

Acerca de

Notebook a Pen

Náš příběh

Společnost Nano Fusion s.r.o. vznikla v roce 2012. Možná si říkáte, co má společného název Nano Fusion s čištěním fasád nebo střech? Vezmeme to pěkně od začátku.

 

Nejdříve jsme se zabývali aplikací ultratenkých povrchových vrstev na bázi nanotechnologie. Tyto vrstvy dodávají povrchům zcela nové ochranné vlastnosti. Jenže ke každé povrchové úpravě, ať se jedná o natírání, lakování, nebo impregnaci, patří důkladná příprava povrchu. Bez dokonale vyčištěného a odmaštěného povrchu je jakákoliv povrchová úprava zbytečná.

 

Díky naší úzké spolupráci s výzkumnými institucemi, jsme se stali součástí výzkumného týmu Přírodovědecké fakulty Masarykovi univerzity v Brně, jako poradci v oblasti povrchových vrstev.

 

Odzkoušeli jsme nespočet různých druhů impregnací a ochranných vrstev, naše poznatky pak hrály významnou roli při vytvoření finálních produktů, které se dnes používají k ochraně povrchů ve formě impregnací s dlouhou životností a odolností proti klimatickým vlivům. Během tohoto dlouholetého výzkumu jsme měli možnost vyzkoušet spoustu čistících přípravků na různé povrchy a různé druhy nečistot. Díky těmto zkušenostem víme přesně, jaký přípravek a způsob čištění zvolit pro daný typ povrchu a druh znečištění. 

Když už jsme měli všechny potřebné informace, začali jsme je aplikovat v praxi. Nejdříve jsme řešili pouze malé projekty jako bylo například vyčištění toalet s následnou aplikací nanotechnologické ochrany pro snadnější údržbu, nebo ošetření nerezových prvků ve wellness. Postupem času, jsme začali dělat větší plochy, jako jsou fasády, střechy, dlažby a to nám zůstalo dodnes. Navíc jsme rozšířili svou činnost o provádění nátěrů různých druhů povrchu včetně fasád a střech.

 

Dnes jsme vyhledávanou firmou, která čistí, renovuje a chrání to, co jste usilovně vybudovali. 

bottom of page