top of page

ČIŠTĚNÍ FASÁD

I zateplené I štuk I brizolit I závěsné  keramika I ostatní I

Specializujeme se na čištění všech druhů fasád od řas a plísní (zelenočerné povlaky), čistíme nánosy sazí, smogu, prachu a jiných nečistot. Následná ochrana fasády pomocí nano impregnací se zárukou až 7 let! 

Řasy, plísně, smog, prach

Čištění fasád je naší doménou a víme přesně jaký je ten nejefektivnější a zároveň nejšetrnější způsob čištění. Fasády čistíme vždy chemickou cestou, tak abychom odstranili 100% atmosférických a organických nečistot včetně jejich zárodků! 

 

Poté fasádu vyčistíme vodou tlakem max. o síle 60 barů. Takto očištěné fasády následně ošetříme a naimpregnujeme přípravkykteré vaší fasádu chrání pře tvorbou řas a plísní po dobu několika let!

 

Naše služby jsou určeny všem, ať se jedná o malý domek, bytový dům, či firemní objekt. Disponujeme vlastní pracovní plošinou s dosahem 28m. Zvládneme bez problému bytový dům o osmi patrech. V případě vyšších budov pracujeme s plošinami od našich smluvních partnerů, nebo zajistíme vysuté lávky.

Doporučení:

V žádném případě svou fasádu nesvěřujte někomu, kdo jí nečistí  chemicky, ale pouze vodou! Kdo Vám bude tvrdit, že chemie není potřeba a že jí nahradí horká voda, tak toho pošlete ihned pryč!  Horkou vodou dojde ke změknutí fasády a přílišnému vymývání barvy! Každý výrobce fasádních barev a systému Vám potvrdí, že horká voda na fasádu nepatří! Čištění fasád, pomocí kotouče se sestavou trysek, není také šťastné řešení. Fasádu musíte mýt během čištění neustále na očích a to vám kotouč nedovoluje. Ani se nenadějete a díra ve fasádě je na světě!

Není to jen o estetice!

To, že je fasáda špinavá, obvykle znamená, že je biologicky napadená. Jedním z nejrozšířenějších problémů je totiž výskyt řas a plísní. Je ovšem nutné si uvědomit, že to není jen problém esteticky nepřijatelného vzhledu!

 

Špinavá fasáda představuje hned několik dalších rizik. Intenzivní výskyt plísní na povrchu fasády totiž představuje také zdravotní riziko. Je hrozbou především pro alergické osoby, protože plísně, resp. jejich spory, se okny při větrání dostávají do bytů a působí negativně na lidský organizmus!

Impregnace fasád

Po vyčištění je nutné fasádu naimpregnovat, aby fasáda opět získala ochranné vlastnosti, které po čase ztratila.

Impregnace dodává fasádě zcela nové, ochranné vlastnosti. Po aplikaci impregnace, získá fasáda hydrofobní vlastnosti díky kterým odpuzuje vodu a zabraňuje tvorbě vlhkosti. Vlhkost je hlavní důvod tvorby řas, plísní a mechů na fasádě. Impregnace podstatně snižuje přilnavost nečistot na fasádě, zvyšuje odolnost fasády, proti povětrnostním vlivům jako jsou výkyvy teplot, sluneční záření, mráz, deště atd.  Impregnace výrazně zpevňuje povrch fasády a zvyšuje její mechanickou odolnost, kterou oceníte v místech s častými poryvy větru.

Před provedením impregnace, nabízíme chemické ošetření fasády 

přípravkem, který se vpije do fasády, Vytvoří  ochranný film, který dlouhodobě chrání fasádu proti opětovné tvorbě řas, plísní, sínic a mechů. 

Kombinace těchto dvou druhů ochrana zaručuje tu nejlepší možnou ochranu fasády.

Na provedené impregnace poskytujeme záruku až 7 let.

Cena mytí fasády?

Cena mytí fasády je velmi individuální a ovlivňuje ji spousta faktorů. Například stáří fasády, stupeň znečištění, velikost plochy, přístup pro plošinu, výška domu atd. 

 

Pokud nás kontaktujte telefonicky, e-mailem či přes poptávkový formulář, vypracujeme vám zdarma nezávaznou cenovou nabídku.

 

Fasádu jsme schopni zaměřit pomocí online map a na nabídku tedy nemusíte čekat dlouho.

Nabídky se snažíme vypracovat a zaslat do druhého dne. Velmi nám pomůže, když nám zašlete fotografie aktuálního stavu fasády.

Orientační ceník 2023

Mytí fasády a impregnace

 110 - 130 Kč/m²

NEJČASTĚJI POPTÁVANÁ SLUŽBA

Mytí fasády, chemické ošetření + impregnace

 150 - 170 Kč/m²

TOP OCHRANA SE ZÁRUKOU 7 LET.

Unknown.png
IMG_0001 (kopie).jpg
Certifikát od zákazníků Poptávej.cz.jpg