top of page
NAŠE SLUŽBY
Odstranění řasy z fasády 4_edited.jpg

Profesionální a efektivní čištění fasád od řas, plísní, smogu a jiných nečistot. Následná ochrana fasády pomocí nano impregnací se zárukou až 7 let!

IMG_20210621_125042-scaled_edited.jpg

Ve spolupráci s firmou Caparol nabízíme nátěry fasád té nejvyšší kvality. Zdravá a čistá fasáda bez plísní, řas a ztráty pigmentu se zárukou až 12 let!

Čištění střechy 2.webp

​Čištění střech

Čištění všech druhů 

střešních krytin od mechů, lišejníků, smogu a jiných nečistot. Následná ochrana krytiny pomocí nano impregnace se zárukou až 7 let!

IMG_0257.JPG

Nátěry všech druhů střech pomocí vysoce kvalitních dvousložkových barev. Tyto barvy mají jsou vybaveny samočisticím efektem. Životnost uváděná výrobcem je

20 let! Barvy na vodní bází zásadně nepoužíváme!

Čištění dlažby NANO FUSION_edited.jpg

Hloubkové čištění  dlažby a jiných druhů podlah. Odstraňujeme mechy, mastnotu, zašlé nečistoty.

Následně dlažby ošetřujeme impregnací nebo oživovacími nátěry.

25-3264X2448.jpeg

Odstraňujeme graffiti z různých druhů povrchů, například z betonu, fasád, pískovce, cihel, vagonů atd. Aplikujeme vysoce účinné antigraffiti nátěry s dlouhou životností a odolností. 

Čištění stropu průmyslové haly

Provádíme čištění průmyslových hal od podlahy až ke stropu. Čistíme haly od mastnoty, prachu, olejů a jiných těžko odstranitelných nečistot. Práce jsme schopni provádět i za provozu. Likvidaci odpadu zajistíme.

1444346455-1024x682.jpg

Protiskluzová úprava, která pomáhá všude tam, kde hrozí riziko uklouznutí na mokrém povrchu. Funguje na keramice, žule, mramoru, terasu a nově také na linoleu a PVC.

Add a Title

Describe your image

Add a Title

Describe your image

Add a Title

Describe your image

Add a Title

Describe your image

Add a Title

Describe your image

Add a Title

Describe your image

bottom of page