IMG_8994.jpeg

 MYTÍ FASÁD 

  ČIŠTĚNÍ - IMPREGNACE A NÁTĚRY SE ZÁRUKOU 12 LET!  

​Šetrně a ekologicky

Schválená, účinná a bezpečná chemie. Pracujeme s nízkým tlakem max. 60 barů.

Ochrana fasád

Impregnace fasády pomocí nejkvalitnějších materiálů na trhu. Životnost až 7 let.

Nátěry fasád

Nátěry fasád kvalitními barvami značky Caparol.

 

Záruka 12 let!

Schůzka a nabídka zdarma

Prohlídka místa, návrh řešení a vypracování cennové nabídky je u nás vždy ZDARMA!

 

Mytí fasád

Čištění fasád je naší doménou. Šetrně a ekologickou cestou zbavíme fasádu mechů, řas, plísní a atmosférických nečistot. Používáme vysoce efektivní a ekologickou chemii, díky které dokážeme fasádu uvést do původního a především zdravého stavu. Protože fasáda je velice citlivý materiál pracujeme s tlakem max. 60 barů, tak abychom neudělali více škody než užitku.

Impregnace fasád 

Používáme vysoce kvalitní impregnace, které dodají fasádě nové ochranné vlastnosti a výrazně prodlužují její životnost. Takto ošetřená fasáda se zpevní, bude odpuzovat vodu, získá ochranu proti UV záření, ale hlavně bude odolná proti tvorbě řas a plísní a jiných organických nečistot po dobu 7 let.

 

Impregnace je zcela transparentní a paropropustná! Umožňuje tedy povrchů dýchat. 

Nátěry fasád

Ve spolupráci s firmou Caparol a jejich unikátním konceptem Vám nabízíme zdravou a čistou fasádu bez plísní, řas a ztráty barvy po dobu 12 let.

Natírání fasád provádíme bez lešení zakotveného do fasády! Práce provádíme z pracovních plošin, žebříků a horolezecké techniky. Barvy nanášíme pomocí technologie Airless nebo válečkem. Používáme výhradně kvalitní certifikované nátěrové systémy, které fasádu ochrání před plísněmi, řasami. Námi aplikované nátěry a barvy mají zvýšenou odolnost vůči znečištění, jsou vybaveny samočisticím efektem a vysokou stálobarevnost. 

Caparol Clean Concept = tři systémy ochrany fasády

Prémiové silikonové fasádní barvy s unikátními technologiemi pro boj s biotickým znečištěním.
Zvolte si řešení, které odpovídá vašim požadavkům.

Systém PRÉMIUM

ThermoSan NQC je fasádní barva nejvyšší kvality s inovativní kombinací pojiva silikonové pryskyřice s integrovanou nano-křemennou mřížkou, která zajišťuje čisté a rychleschnoucí povrchy fasád. Organicky zasíťované nano-křemenné částice tvoří kompaktní, minerální, trojrozměrnou křemennou matricovou strukturu, která chrání fasádu proti znečištění a udržuje fasádu čistou po dlouhou dobu.

 

Speciální kombinace silikonové pryskyřice a pojiva zajišťuje vodoodpudivost fasády a vysokou propustnost pro vodní páry. Díky těmto vlastnostem fasáda extrémně rychle vysychá po dešti i od ranní rosy.

Systém SOLID

Fasádní barva CarboSol. Díky nově vyvinuté kombinaci pojiv Silacryl-silikon, nanostruktuře pigmentů a plnidel se podařilo minimalizovat špinivost tohoto nátěru. CarboSol je vyztužen jemnými uhlíkovými vlákny, extrémně odpuzuje dešťovou vodu a je paropropustný. Tato kombinace zaručuje dlouhodobě bezchybný vzhled a velmi dlouhou životnost fasády. 
 

Fasádní barva CarboSol je vhodná jako obnovující nátěr původních silikátových nátěrů, na disperzní a silikonové omítky i jako finální nátěr pro zateplovací systémy (ETICS). 
Pro matný povrch minerálního charakteru je vhodná také pro renovaci fasád u historických staveb.

068747_Carbosol-web_CZ_edited.png

Systém STANDARD

Muresko jsou fasádní nátěry na hladký nebo strukturovaný podklad. Silikonová fasádní barva s velice dobrou ochranou proti vlhkosti, vysokou prodyšností pro vodní páry a dostatečnou prodyšností pro CO2. SilaCryl báze zaručuje stejné barevné možnosti, odolnost vůči vlivům povětrnosti, odolnost před křídováním a přídržnost jako nejlepší barvy na bázi čistých akrylátů.

 

Na hrubých podkladech Muresko zachovává nebo zalívá strukturu – podle stupně naředění. Barva je zvláště vhodná pro renovační nátěry nosných nátěrů pórobetonových velkoplošných stavebních dílů.

 

Caparol Clean Concept je opravdu dlouhodobá ochrana vaší fasády prověřená desítkami tisíc realizací po celém světě.

1/1
1/2