top of page

Reference
"Síň slávy"

Zde narazíte na to, co označujeme jako nejtěžší případy. Jsme přesvědčeni, že vás tyto ukázky přesvědčí o naší schopnosti vykonávat skutečně úžasné věci v oblasti čištění a revitalizace vašich nemovistostí.

Mytí fasády v Kobylnici

Tento projekt byl pro nás skutečnou mistrovskou výzvou. Fasáda, na které jsme pracovali, byla pokryta doslova vším - řasou, plísní, sinicemi, mastnotou, prachem a smogem. Ale s pečlivou prací a odhodláním jsme ji dokázali dokonale vyčistit. Výsledek je tak ohromující, že skutečně nemusíme přidávat žádný komentář... Po vyčištění byla provedena sanace a ochranná impregnace s přídavkem biocidu.

​Čištění střechy v Brandýse nad Labem

Ve městečku Brandýs nad Labem nás čekala nelehká výzva - provést čištění a impregnaci střešní krytiny, jež si už odbyla svých dvacet let. Přiznáváme, ani majitelé nepočítali s tak úchvatným výsledkem, jaký se nám podařilo dosáhnout. Střecha doslova omládla o dvacet let! Na závěr jsme krytinu ještě ošetřili impregnací obohacenou o biocid, díky čemuž bude střecha zůstávat čistá co nejdéle.

Umytí, sanace a imprengnace panelového domu v Hlubočkách

V Hlubočkách - Mariánské údolí v Olomouckém kraji jsme byli vyzváni k nelehkému úkolu - umýt, sanovat a impregnovat osmipodlažní panelový dům pokrývající plochu 2400m2. Fasáda domu, která po 17 letech vypadala již poměrně hrozivě, potřebovala naši odbornou péči. Posuďte výsledek našeho snažení sami. Při naší práci jsme využili autoplošinu s dosahem 28m a celková realizace nám zabrala čtyři dny.

Revitalizace fasády v Sokolinici

V Sokolnici jsme se pustili do dokonalého očištění a sanace dvanáct let staré fasády. A to nebylo vše - fasáda byla také ošetřena impregnací s přídavkem biocidu. Konečný výsledek nás znovu naplnil hrdostí. Zvlášť nás potěšil komentář sousedky: "To jste teda rychlíci, že jste to zvládli umýt a natřít za jeden den!" Její slova nás ještě více motivují v naší práci.

​Čištění střechy v Buchlovicích

V Buchlovicích na Zlínsku jsme přeměnili tuto louku zpět ve střechu. Provedli jsme aplikaci chemických prostředků, které efektivně zlikvidovaly mechy a lišejníky. Následně jsme střechu ošetřili impregnací obsahující biocid, který pomáhá udržet střechu v perfektním stavu po mnoho dalších let

Čištění, odmaštění a impregnace fasády ve Zlatých Horách 

Ve Zlatých Horách jsme provedli důkladné čištění fasády, která byla značně znečištěna prachem a splodinami z topení tuhými palivy v okolí. Prostřednictvím použití kvalitního šamponu jsme fasádu nejenom učinili čistou, ale také odmastili. K dalšímu ochrannému kroku patřilo nanesení hydrofobní impregnace, díky které došlo ke snížení přilnavosti nečistot na povrch fasády.

bottom of page